Vrabotuvanje.com - Соработник во сектор за човечки ресурси - Велес - Велес - ДПТУ ЖИТО ДООЕЛ Велес
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Соработник во сектор за човечки ресурси - Велес

Велес

Рок за пријавување:

  • ДПТУ ЖИТО ДООЕЛ Велес

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Човечки ресурси изнесува 36.801 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде