Vrabotuvanje.com - Работник на бензинска станица - Продавач/Пумпаш - Скопје и Куманово - ДЕТОИЛ ДОО
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Работник на бензинска станица - Продавач/Пумпаш

Скопје и Куманово

Рок за пријавување:

 • ДЕТОИЛ ДОО

ДЕТОИЛ ДОО БЕНЗИНСКА СТАНИЦА - СКОПЈЕ има потреба од следната работна позиција

Работник на бензинска станица - Продавач/Пумпаш
 

Напомена: Работното место е за локација Скопје и Куманово – со што компанијата им обезбедува превоз.

Потребно образование, работно искуство, квалификации и вештини: 
 • ССС;
 • Поседување на вештини; 
 • Претходно работно искуство ќе се смета за предност;
 • Познавање на работа со компјутер, MS Office, Internet Explorer;
 • Пожелно е поседување на возачка дозвола Б категорија;   
 • Познавањето на англискиот јазик ќе се смета за предност;
 
Одговорности и работни задачи:
 • Услужување на клиентите;
 • Работа со документи поврзани со секојдневното функционирање;
 • Континуирано учење на карактеристики во услугата;
 • Други работни задачи поврзани со секојдневното функционирање;
   
Доколку се исполнуваат бараните квалификации и компетенции потребно е кандидатите да испратат CV преку полето Брза Апликација или да се јават на телефонски број 075/289-790.
Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Продажба изнесува 22.310 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде