Vrabotuvanje.com - Подготвувач и продавач на храна​ - Скопје - ТП Сендвичара - 7
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Подготвувач и продавач на храна​

Скопје

Рок за пријавување:

 • ТП Сендвичара - 7
 • Адреса: ул. Даме Груев бр. 7, Скопје

СЕНДВИЧАРА 7 има потреба од:

Подготвувач и продавач на храна​

Потребни квалификации:

 • Завршено средно образование;
 • Претходно искуство ќе се смета за предност.

Личен профил:

 • Комуникативна, одговорна и лојална личност;
 • Тимска работа и професионален однос кон клиенти;
 • Висока свест за хигиена.

Ние нудиме:

 • Редовни месечни примања;
 • Почетна нето плата од 30.000 денари;
 • Одлични услови за работа;
 • Платата прогресира согласно стажот и перформансите.

Доколку сте заинтересирани, Ве покануваме да се пријавите со испраќање на Вашето CV преку полето Брза Апликација. Сите заинтересирани кандидати може да не контактираат и на тел: 070275178 до 15 часот.

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Продажба изнесува 22.310 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде