Vrabotuvanje.com - Хаус мајстор - Скопје - ГЛОБАЛ ГАМИНГ ДОО
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Скопје

Рок за пријавување:

 • ГЛОБАЛ ГАМИНГ ДОО

Винер слот клуб е претпознатлив бренд на компанијата Глобал Гаминг која поседува 11 локали низ Македонија. Секој слот клуб е опремен со рулет и слот автомати од најновата технологија. Нашата компанија работи според високи стандарди и најголем фокус е ставен на грижа и гостопримство на своите клиенти.

Грижата за вработените е приоритет на компанијата.

Динамиката и растот на компанијата отвори пат до нови работни места, а моментално сме во потрага по:

Хаус мајстор

Опис на работно место:

 • Целосно одржување на клуб (електрична инсталација, водоводна инсталација, системот за вентилација и климатизација, менување сијалица, брава и сл.);
 • Чистење и одржување на одводниот систем, надворешното осветлување и реклами, покриви и олуци
 • Сервисирање и одржување на електрични апарати (пример фрижидер, телевизор и сл.)

Бара:

 • Флексибилност, самоиницијативност, тимска работа и способност за работа под притисок;
 • Чесен однос кон работата, доверливост, лојалност и одговорност;
 • Прецизност и брзина во извршување на секојдневните работи;
 • Одговорно и правилно ракување со средствата за работа

Нуди:

 • Приватно здравствено осигурување
 • Работа во една од најперспективните компании во оваа област.
 • Вреднување и наградување на вашата работа и залагање.
 • Тим билдинг активности

Ве молиме Вашето CV да го испратите преку полето Брза Апликација.

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Инсталации, Одржување и Поправки изнесува 24.722 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде