Vrabotuvanje.com - Рецепционер (практикант) - Скопје - Garden Spa
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Рецепционер (практикант)

Скопје

Рок за пријавување:

 • Garden Spa


Garden Spa – модерен и луксузен хотел, со сопствен СПА центар и атрактивна локација, има потреба да вработи персонал на позиција:

рецепционер 
- практикант или на определено време

Потребни квалификации:

 • ССС / ВСС 
 • Претходно работно искуство на иста позиција ќе се смета како предност
 • Работно познавање на MS OFFICE (Word, Excel, Internet)
 • Задолжително познавање на англиски и/или друг странски јазик
 • Одлични организациски способности

Профил на личност:

 • Одговорна, лојална и трпелива личност 
 • Претставителна и комуникативна 
 • Позитивен став 
 • Способност за тимска и самостојна работа 
 • Подготвеност за работа под притисок и со куси рокови


​Ние нудиме работа во одлични услови, во тимски ориентирана и професионална атмосфера.

Вашата Професионална Биографија можете да ја доставите електронски преку полето Брза Апликација. 

Напомена: 
Само апликациите кои ќе влезат во потесен круг, ќе бидат контактирани.
 

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Туризам и Угостителство изнесува 20.094 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде