Vrabotuvanje.com - Конкурс за вработување на наставници - 2023/2024 Скопје - Скопје - МААРИФ ИНТЕРНАТИОНАЛ СЦХООЛС с.Долно Седларце,општина Брвеница
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Конкурс за вработување на наставници - 2023/2024 Скопје

Скопје

Рок за пријавување:

  • МААРИФ ИНТЕРНАТИОНАЛ СЦХООЛС с.Долно Седларце,општина Брвеница

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Образование и наука изнесува 22.985 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде