Vrabotuvanje.com - Продажен персонал М1 EAST GATE, M1 Плоштад - Скопје - ТОЛЛАКС ДОО
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Продажен персонал М1 EAST GATE, M1 Плоштад

Скопје

Рок за пријавување:

 • ТОЛЛАКС ДОО
 • Адреса: Бул.Јане Сандански бр.82 лок.59 Аеродром, 1000 Скопје
 
 

Продажен персонал М1 EAST GATE, M1 Плоштад

Бараме колеги (М/Ж) за  тобако објекти:

М1 EAST GATE

М1 Плоштад

 • Просечна плата со сите дополнителни исплати
  После првиот месечна работа до 29,000 ден.
 • Работното време е организирано во 2 смени
 • Дополнителна исплата за верски празници + 50%
 • Дополнителна исплата за бонуси од продажба
 • Дополнителна исплата за Државни празници и Недела +100%
 • Предност за Продажен персонал со искуство

Mожност за развој во рамки на компанијата во раководител на објект, супервизор, бренд менаџер.

ПРОФИЛ НА КАНДИДАТОТ:

 • Услужно ориентиран
 • Самостоен во извршувањето на работните задачи
 • Вреден, чесен, стабилен и одговорен
 • Спремен за работа на подолг временски период
 • Педантен и уреден

Доколку ги исполнувате условите за работното место, и сметате дека сте прилагодливи, сакате предизвици, и имате позитивен и професионален пристап кон работата, Ве повикуваме да ја испратите Вашата професионална биографија на македонски јазик преку полето Брза Апликација со назнака “Продажен персонал” . Огласот е отворен 14 дена од датумот на објавување.

Контакт телефон од понеделник до петок до 16 часот 075426881.

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Продажба изнесува 22.310 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде