Vrabotuvanje.com - Административен работник - Скопје - ТОЛЛАКС ДОО
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Административен работник

Скопје

Рок за пријавување:

 • ТОЛЛАКС ДОО
 • Адреса: Бул.Јане Сандански бр.82 лок.59 Аеродром, 1000 Скопје
 
 

Поради зголемување на обем на работа

ТОЛЛАКС ДОО Скопје има објавува оглас за  работна позиција:

Административен работник
Дирекција Толлакс (момин поток)

АПЛИЦИРАЈТЕ НА ОВАА ПОЗИЦИЈА ЗА РАБОТА ДОКОЛКУ

Сакате да градите кариера во БРЗОРАСТЕЧКА КОМПАНИЈА. 
Се сметате себеси за комуникативни, амбициозни, истрајни, желни за постојана надградба и усовршување


​Работни задачи:

 • Администрирање на софтвер на компанијата со нови податоци.
 • Анализа на продажба, и проверка на истата.
 • Водење на архива.
 • Пријава, одјава на вработени.


Личен профил на кандидатот:

 • Комуникативна и стабилна личност со изразени интерперсонални вештини,
 • Тимски ориентирана и добро организирана со флексибилен пристап на работите,
 • Способност за запазување на рокови и остварување на резултати,
 • Позитивен став, лојалност, темелност и трпеливост,
 • Професионалност во работењето


Потребни квалификации:

 • Потребно е добро познавање на EXCEL.

  Висината на платата ке зависи од предходно стекнато искуство во работа во продажни системи.

  Основна нето плата се определува во зависност од претходното работно искуство, со можност за зголемување во однос на работната успешност согласно нормите поставени од страна на компанијата.

  Компанијата го задржува правото да не ги контактира кандидатите кои нема да ги исполнат горенаведените квалификации.

  ПРИДРУЖЕТЕ СЕ НА ТИМОТ  од  50 вработени!!!

  Ако сте заинтересирани да учествувате во процесот на регрутација: испратете CV преку Брзата Апликација со назнака АДМИНИСТРАТОР  М1 КИОСК.

  Контакт телефон од понеделник до петок до 16:00 часот 075426881

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Административни професии изнесува 20.922 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде