Vrabotuvanje.com - Магационер - Скопје - ТОЛЛАКС ДОО
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Скопје

Рок за пријавување:

 • ТОЛЛАКС ДОО
 • Адреса: Бул.Јане Сандански бр.82 лок.59 Аеродром, 1000 Скопје
 
 

МАГАЦИОНЕР

Бараме колеги (М/) за  работа во магацин

Локација: Момин Поток кај Тојота

 • Работно време на објектот  08:00-16:00 часот

Нудиме:

 • Редовно вработување и привлечни редовни примања,
 • Вработување во успешна и динамична компанија,
 • Тимска работа,  работа во прва смена како и др. бенефиции ...

Основни задачи:

 •  Управување со магацин,
 •  Прием  и издавање на роба,
 •  Ажурирање  и  испорака на нарачки,
 • Следење на залихи ...
 • Возење на вилушкар

Ако сте заинтересирани да учествувате во процесот на регрутација, испратете CV преку Брзата Апликација.

Контакт телефон од понеделник до петок до 16 часот 075 426 881.

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Магацинско работење и логистика изнесува 25.063 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде