Vrabotuvanje.com - Продажен персонал М1 ГТЦ, M1 Капиштец, М1 Кисела вода - Скопје - ТОЛЛАКС ДОО
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Продажен персонал М1 ГТЦ, M1 Капиштец, М1 Кисела вода

Скопје

Рок за пријавување:

 • ТОЛЛАКС ДОО
 • Адреса: Бул.Јане Сандански бр.82 лок.59 Аеродром, 1000 Скопје
 
 

ПРОДАЖЕН ПЕРСОНАЛ М1 ГТЦ, M1 Капиштец, М1 Кисела вода

Бараме колеги (М/Ж) за  тобако објект

локација ГТЦ, КИСЕЛА ВОДА, Капиштец,

Работното време е организирано во 2 смени

 • Работно време на објектот  07.00-23.00часот
 • Дополнителна исплата за верски празници
 • Дополнителна исплата за бонуси од продажба
 • Недела и Државни празници не се работи
 • Предност за Продажен персонал со искуство

Mожност за развој во рамки на компанијата во раководител на објект, супервизор, бренд менаџер.

Го прошируваме нашиот тим за две работни позиции и Ви овозможуваме да бидете дел од него, следејќи ја нашата приказна на најексклузивни и најснабдени тобако продавници М1 киоск лоцирани на екслкузивни локации

ПРОФИЛ НА КАНДИДАТОТ

 • Услужно ориентиран
 • Самостоен во извршувањето на работните задачи
 • Вреден, чесен, стабилен и одговорен
 • Спремен за работа на подолг временски период
 • Педантен и уреден

Нудиме:

 • Плата секогаш на време во исти ден од месецот
 • Бонуси од продажба
 • Можност за напредок на работна позиција во раководител на објект, регионален раководител
 • Регрес и платен одмор согласно Законсите нормативи
 • Наградување на вработен на месецот.
 • Конкуретна плата

Доколку ги исполнувате условите за работното место, и сметате дека сте прилагодливи, сакате предизвици, и имате позитивен и професионален пристап кон работата, Ве повикуваме да ја испратите Вашата професионална биографија на македонски јазик преку полето Брза Апликација со назнака “Продажен персонал” во насловот на пораката. Огласот е отворен 14 дена од датумот на објавување.

контакт телефон  075426 881

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Продажба изнесува 22.310 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде