Vrabotuvanje.com - Супервизор - Контролор - Скопје - ТОЛЛАКС ДОО
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Супервизор - Контролор

Скопје

Рок за пријавување:

 • ТОЛЛАКС ДОО
 • Адреса: Бул.Јане Сандански бр.82 лок.59 Аеродром, 1000 Скопје
 
 

ТОЛЛАКС ДОО Скопје има потреба од нова работна позиција:

СУПЕРВИЗОР -  КОНТРОЛОР со искуство на неколку малопродажни објекти киосци

3 РАБОТНИ ПОЗИЦИИ

 

Работни обврски:

 • Контрола на продажни места-поставеност на роба,
 • Комуникација со вработените
 • Распоред на смени
 • Грижа за сопствени брендови
 • Едукација на вработени
 • Редовна контрола на залиха преку пописи

Потребни квалификации:

 • Работа во трговија како супервизор или менаџер на малопродажни објекти минимум 2 години,
 • Минимум средно образование (ССС) или високо образование (BCC),
 • Познавање на MS OFFICE  пакет,
 • Возачка дозвола Б категорија.

Личен профил:

 • Вредна и одговорна личност
 • Ведрина, љубезност и комуникативност
 • Лојалност, флексибилност и енергичност
 • Способност за индивидуална и тимска работа.

Основна нето плата се определува во зависност од претходното работно искуство, со можност за зголемување во однос на работната успешност согласно нормите поставени од страна на компанијата.

Компанијата го задржува правото да не ги контактира кандидатите кои нема да ги исполнат горенаведените квалификации.

ПРИДРУЖЕТЕ СЕ НА ТИМОТ !!!

Ако сте заинтересирани да учествувате во процесот на регрутација: испратете CV преку Брзата Апликација со назнака СУПЕРВИЗОР М1 КИОСК

Контакт телефон од понеделник до петок до 16:00 часот 075426881

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Менаџмент изнесува 39.113 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде