Vrabotuvanje.com - Оператори во производство - Охрид - Виа Пром Доо Охрид
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Оператори во производство

Охрид

Рок за пријавување:

 • Виа Пром Доо Охрид

За компанијата

Виа Пром е фабрика за производство на кондиторски производи лоцирана во Охрид. Успешно го извезува својот производен асортиман на странските пазари повеќе од 20 години.

Амбицијата на тимот и неговото долгогодишно искуство и познавање на пазарот придонесува кон континуиран раст и развој што овозможува личен и професионален напредок за секој вработен.

Заради проширување на капацитетите, компанијата има потреба од:

ОПЕРАТОРИ ВО ПРОИЗВОДСТВО


 

Потребни квалификации:

 • Завршено средно образование.
 • Претходно работно искуство се смета за предност.

Главни задачи и одговорности:

 • Исполнување на задачи на линија за производство на кондиторски производи.
 • Пакување и полнење на амбалажа на кондиторски производи.
 • Општи работни активности.

Личен профил:

 • Способност за тимска работа.
 • Точност и педантост.
 • Одговорност при исполнување на работни задачи.
 • Професионален и љубезен однос.
 • Флексибилност и прилагодливост.

 

Доколку ги исполнувате горе наведените услови, Ве молиме испратете го Вашето CV преку полето Брза Апликација или контактирајте не на телефонскиот број 075 229 858 (понеделник - петок од 8ч -17ч).

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Производство и Занаетчиство изнесува 24.798 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде