Vrabotuvanje.com - Дилери / инспектори - Скопје - МАКОТЕН ДООЕЛ Гевгелија
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Дилери / инспектори

Скопје

Рок за пријавување:

  • МАКОТЕН ДООЕЛ Гевгелија
Miniso

КАЗИНО ФЛАМИНГО СКОПЈЕ ИМА ПОТРЕБА ОД

ДИЛЕРИ / ИНСПЕКТОРИ СО ИСКУСТВО

Сите заинтересирани кандидати своите професионални биографии може да ги доставите преку полето Брза Апликација.

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Туризам и Угостителство изнесува 20.094 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде