Vrabotuvanje.com - Продавачи/ки - Битола - Битола - Andrea prom
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Продавачи/ки - Битола

Битола

Рок за пријавување:

  • Andrea prom
  • Адреса: Vasko karangelevski, 7000 Битола

За да станете дел од нашиот тим, потребно е да имате желба за работа!!

 

Ние нудиме одлични работни услови и пријатна работна атмосфера.

 

Го очекуваме твоето CV преку Брзата Апликација или јавете се на 078 312 860.

 

Локации:

АНДРЕА ПРОМ 1
Ул. Димче Лахчански бр. 71 (кај „Новата Пошта“)

АНДРЕА ПРОМ 2 (МАРКЕТ ИВАН)
Ул. Солунска бр. 95 (кај „Трета Реонска“)

АНДРЕА ПРОМ 3
Ул. Филип II Македонски (кај Дулие)

АНДРЕА ПРОМ 5
Ул. Кланица бр.10/8

АНДРЕА ПРОМ 6
Ул. Младински Бригади бр. 15/3
(Декорпод)

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Продажба изнесува 22.310 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде