Vrabotuvanje.com - Оператор на машина за производство на пластични кеси - Куманово - ФЕЛИКС ДООЕЛ
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Оператор на машина за производство на пластични кеси

Куманово

Рок за пријавување:

 • ФЕЛИКС ДООЕЛ
 • Адреса: ул. Доне Божинов бр.60, 1300 Куманово

Феликс ДООЕЛ своите почетоци ги бележи уште од 1991 година.
Искуството и традицијата се основните принципи на кои што се темели компанијaта. Како резултат на тоа се должи застапеноста на домашниот пазар а воедно и соработката со странски компании.

Нашата примарна дејност е производство на кеси од полиетилен.
Како водечка компанија во регионот постојано се стремиме кон унапредување, раст и развој.

Во Феликс се работи со висока контрола на квалитетот.
Постојано се залагаме за имплементација и инвестирање во нови технологии. Посебен акцент ставаме на контрола на производствениот процес.

Локација:
Доне Божинов бр.60 Куманово
031/426-144; 031/438-451
Понеделник-Петок 08:00-16:00

ОПЕРАТОР НА МАШИНА ЗА ПРОИЗВОДСТВО НА ПЛАСТИЧНИ КЕСИ

РАБОТНИ ЗАДАЧИ

 

 • Работи на машина за конфекционирање на кеси или печатење на кеси
 • Го контролира квалитетот на изработените кеси
 • Ги пакува изработените кеси
 • Ги евидентира количините на изработените производи и направен шкарт
 • Ги предава изработените производи во магацин

ШТО НУДИМЕ:

 

 • Одлични месечни примања
 • Платен годишен одмор
 • Исплата на регрес (К15)
 • Додаток за минат труд
 • Тренинг и обуки за нови вработени,
 • Континуирано усовршување во работа
 • Работа во смени

Доколку сакате да бидете дел од нашиот тим, испратете ја Вашата биографија преку Брзата Апликација.

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Останато изнесува 22.029 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде