Vrabotuvanje.com - Машински инженер, сообраќаен инженер или електро инженер - Скопје - ЕНСА КОНТРОЛ ДОО
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Машински инженер, сообраќаен инженер или електро инженер

Скопје

Рок за пријавување:

  • ЕНСА КОНТРОЛ ДОО

 

 

 

Поради зголемен обем на работа, Енса Контрол објавува оглас за вработување кандидати на повеќе позиции:

Машински инженер, сообраќаен инженер или електро инженер
 

потребни квалификации:

  • Завршено високо образование во соодветната област со најмалку 240 ЕКТС кредити од соодветната област
  • Одлични раководителски и организациски способности
  • Изразена самоиницијативност и самостојност при работењето
  • Прецизност и соодветна брзина во работењето.
  • Способност за тимска работа 


НУДИМЕ

Ви нудиме разновидна и динамична работа, можност за екстерна и интерна едукација, шанса за понатамошно лично усовршување и адекватна заработка во согласност со Вашето искуство и залагање.

 

Рок за пријавување: 01.12.2023

Заинтересираните кандидати можат да пратат CV преку полето Брза Апликација или да се јават на 070 266 600

 
Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Електротехника изнесува 22.219 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде