Vrabotuvanje.com - Градежни инженери - Скопје - КЕС ПРОПЕРТИС ДОО Скопје
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Градежни инженери

Скопје

Рок за пријавување:

 • КЕС ПРОПЕРТИС ДОО Скопје
 

КЕС ПРОПЕРТИС ДОО е компанија за изградба и управување со недвижности каде што главен фокус е во изградбата на индустриски и деловни објекти. Ние ја редефинираме извонредноста во градежништвото за индустриски простори. Со постојана посветеност на квалитетот и иновациите, ние се гордееме со изработката на врвни решенија за различни индустрии. Нашата експертиза лежи во уметноста на градење индустриски имоти кои не само што ги задоволуваат туку ги надминуваат уникатните потреби и спецификации на нашите клиенти.

Носиме богато искуство во секој градежен потфат. Од концепт до комплетирање, приоритет ни е прецизноста и извонредноста, осигурувајќи дека секоја индустриска сопственост што ја градиме стои како доказ за нашата непоколеблива посветеност на квалитетна изработка.

КЕС ПРОПЕРТИС е партнер во градежништвото што го надминува вообичаеното. Ние ја градиме основата за Вашиот успех.

За потребите на компанијата го објавуваме следниот оглас:

Градежни инженери – 2 извршители

Од кандидатите очекуваме

 • ВСС од областа на техничките науки – архитектура и градежништво;
 • Најмалку 5 години искуство во изградба и надзор на индустриски објекти;
 • Одлично познавање на Microsoft office пакетите и Auto Cad;
 • Силни комуникациски вештини, писмени и вербални;
 • Одлично познавање и говорење англиски јазик;
 • Oвластување А за проектирање и изведба на објекти од прва категорија;
 • Аналитички способности, ориентираност кон детали и креативно размислување;
 • Способност за соработка со мултидисциплинарен тим, вклучувајќи инженери, архитекти изведувачи и други засегнати страни;
 • Капацитет да се размислува критички и креативно да се решаваат предизвиците за дизајн и изградба;
 • Прецизно внимание на деталите во проектната документација за да се обезбеди точност и квалитет;
 • Умешност во управување со проекти, вклучувајќи ја и способноста за ефективно управување со буџетите, временските рокови и ресурсите;
 • Посветеност на тековен професионален развој.

ние ви нудиме

 • Работа во пријатна средина и професионално опкружување;
 • Компетитивна компензација согласно искуството и работните обврски;
 • Бонуси согласно реализација на проектите.

 

Заинтересирани апликанти, Ве покануваме да ја доставите вашата апликација преку полето Брза Апликација со: Мотивационо Писмо и тековна Биографија.

Само потесно селектирани кандидати ќе бидат контактирани.
Ви благодариме за вашиот интерес. 

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Машинско инженерство и Бродоградба изнесува 26.404 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде