Vrabotuvanje.com - Продавач на телекомуникациски услуги - Скопје - Скопје - ТЕЛЕДИРЕКТ ДООЕЛ Скопје
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Продавач на телекомуникациски услуги - Скопје

Скопје

Рок за пријавување:

 • ТЕЛЕДИРЕКТ ДООЕЛ Скопје
 

Нашата компанија ТЕЛЕДИРЕКТ е партнер на Mtel во теренска продажба и  монтажа на телекомуникациски услуги. Биди засилување во нашиот тим.
Во потрага сме по:

 

ПРОДАВАЧ НА ТЕЛЕКОМУНИКАЦИСКИ УСЛУГИ
Реон: Скопје

Вашите задачи би биле:

 • Продажба на Мtel услуги и производи  на терен;
 • Постигнување на продажни и развојни цели;
 • Обезбедување добро корисничко искуство;
 • Едукација на корисниците во областа на паметни интернет решенија, забава и телефонија;
 • Соодветна презентација на брендот MTEL.

Што можете да очекувате од нас:

 • Работa во стимулативна средина;
 • Сигурна фиксна плата  и неограничен  бонус кој зависи исклучиво од вас;
 • Можноста за напредување и дополнителен професионален развој;
 • Постојано пренесување на знаење и грижа за вас.

Очекуваме од вас:

 • Тимска работа и постигнување на цели;
 • Добра комуникација и проактивен пристап;
 • Одговорност, точност и прецизност во работата.

 
Бидете дел од новиот продажен тим на Теледирект!
 
Испратете го Вашето CV преку полето Брза Апликација!

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Продажба изнесува 22.310 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде