Vrabotuvanje.com - Customer Care Coordinator - Скопје - Adria ISG
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Customer Care Coordinator

Скопје

Рок за пријавување:

  • Adria ISG

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
ИТ, Телекомуникации изнесува 45.517 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде