Vrabotuvanje.com - Асистент на раководител на служба за правни и општи работи - Скопје - ПРОМЕДИКА
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Асистент на раководител на служба за правни и општи работи

Скопје

Рок за пријавување:

 • ПРОМЕДИКА
 • Адреса: Св.Кирил и Методиј бр.50, 1000 Скопје

АСИСТЕНТ НА РАКОВОДИТЕЛ НА СЛУЖБА ЗА ПРАВНИ И ОПШРИ РАБОТИ

Потребни квалификации:

 • Високо образование (Правен факултет)
 • Познавање на англиски јазик
 • Претходно работно искуство со правни работи ќе се смета за предност
 • Работа со компјутери

Лични карактеристики:

 • Посветеност, педантност и темелност во извршување на работните обврски
 • Висока работна етика
 • Организираност и одговорност
 • Способност за индивидуална и тимска работа
 • Лојалност, самоиницијативност, темелност


Ве охрабруваме Вашата Професионална биографија да ја испратите преку полето “Брза Апликација”!
 

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Право изнесува 23.814 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде