Vrabotuvanje.com - Возач - Скопје - ЕНЕРГО СИСТЕМ Михајло и Зоран ДОО увоз-извоз Скопје
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Скопје

Рок за пријавување:

  • ЕНЕРГО СИСТЕМ Михајло и Зоран ДОО увоз-извоз Скопје


ЕНЕРГО СИСТЕМ е приватна компанија од Скопје, со повеќе годишно искуство во проектирање, изведување и продажба на системи и опрема за термотехнички инсталации, греење-ладење и вентилација, гасоводни инсталации, проекти за заштеда на енергијата и обновливи извори на енергија.

ЕНЕРГО СИСТЕМ ДОО Скопје вработува
ВОЗАЧ (1 работнo местo)
 

Одговорности и задачи:
  • Врши превоз за службени потреби на стоки и лица на територија на Република Македонија
  • Да поседува возачка дозвола за B, C (категорија C+E е во предност)
  • Да има претходно работно искуство како возач
  • Да не е помлад од 30год. и да не е постар од 50год.
 
Личен профил на возач:
  • Совесност и прецизност
  • Оганизираност
  • Висока професионална етика и одговорност
 
Одговара за законито и навремено извршување на работите пред Раководителот и Управителот на Друштвото
 

Заинтересирани апликанти, Ве покануваме да ја доставите вашата апликација преку полето Брза Апликација.

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Сообраќај и Транспорт изнесува 24.623 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде