Vrabotuvanje.com - Келнер/ка - Скопје - ОПУС - ИЗЗИ ДОО
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Скопје

Рок за пријавување:

  • ОПУС - ИЗЗИ ДОО
  • Адреса: Vasil Gjorgov bb.lokal 6.2, 1000 Скопје

ИЗЗИ кафе кој се наоѓа во ТЦ Зебра-Капиштец има потреба од

КЕЛНЕР/КА

 

Потребни квалификации:

  • Завршено средно образование
  • Со работно искуство

 

Личен профил:

  • Комуникативност
  • Лојалност, чесност, одговорност 
  • Брзина во работењето
  • Тимска работа и професионален однос

 

 

Придружете се во тимот на ИЗЗИ!

Сите заинтересирани кандидати своите професионални биографии може да ги достават преку полето Брза Апликација.

Контакт телефон: 078/383 -300

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Туризам и Угостителство изнесува 20.094 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде