Vrabotuvanje.com - Келнер/Шанкер - Скопје - СПОРТ - ЛАИФ ТРЕЈД
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Келнер/Шанкер

Скопје

Рок за пријавување:

 • СПОРТ - ЛАИФ ТРЕЈД
 

Постоиме повеќе од 20 години на пазарот и негуваме традиција на домашна компанија со повеќе од 900 вработени. Работиме во средина во која владее тимска соработка и можност за напредување и лично усовршување. Создавањето на совршени услови за работа за сите наши вработени е главна цел по која се водиме.

Искористете ја можноста да станете дел од нашиот успешен тим!

ВРАБОТУВАМЕ
КЕЛНЕР/ШАНКЕР

Основни потребни квалификации:​

 • Минимум завршено средно образование 
 • Основно познавање на компјутери
 • Со или без работно искуство

Работни задачи и одговорности:

 • Примање на нарачките од гостите
 • Пренесување на нарачките до гостите
 • Водење грижа за навремено и квалитетно послужување на гостите
 • Водење грижа за хигиената на опремата
 • Подготовка на топли и ладни пијалоци
 • Водење евиденција (попис) на пијалоци

НИЕ НУДИМЕ:

 • Месечни бонуси за успешна работа
 • Опуштена, забавна работна атмосфера
 • Бенефити за наши вработени
 • Тим билдинг активности

Аплицирајте со испраќање на кратка биографија преку полето Брза Апликација или контактирајте не на Вибер 078/454-622​

 
Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Туризам и Угостителство изнесува 20.094 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде