Vrabotuvanje.com - Возач на кипер - Куманово - ДЕТОИЛ ДОО
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Возач на кипер

Куманово

Рок за пријавување:

 • ДЕТОИЛ ДОО

 

ДЕТОИЛ ДОО Куманово, има потреба за работна позиција
ВОЗАЧ НА КИПЕР

 
Напомена: Огласот се однесува за реон Куманово и на терен.
 

Потребни квалификации: 
 • Средна стручна спрема
 • Работно искуство како возач на Кипер
 • Возачка дозвола Ц и Е категорија
 
Одговорности и задачи:
 • Достава и земање на повраток роба
 • Одговорнорност за навремена и точна достава на робата до крајната цел
 • Одговорност за товарената и вратената роба во возилото
 • Грижа за возилото и стоката која ќе се транспортира,
 • Познавање на технико механичка стручност околу возилото
 
Личен профил:
 • Одговорна и организирана личност 
 • Лојалност и професионален пристап кон работата
 • Иницијативност, посветеност и амбициозност
 • Колегијалност и работа во тим
   
Доколку се исполнуваат бараните квалификации и компетенции потребно е кандидатите да испратат CV преку полето Брза Апликација или да се јават на телефонски број 075/289-790.
Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Сообраќај и Транспорт изнесува 24.623 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде