Vrabotuvanje.com - Продавач на месо, деликатес и риба – Струга - Струга - ДТУ РАМСТОРЕ ДОО
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Продавач на месо, деликатес и риба – Струга

Струга

Рок за пријавување:

  • ДТУ РАМСТОРЕ ДОО

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Магацинско работење и логистика изнесува 25.063 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде