Vrabotuvanje.com - Мерчендајзер - Скопје - Млекара Здравје Радово ДОО
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Скопје

Рок за пријавување:

  • Млекара Здравје Радово ДОО


Млекара Здравје
​Објавува оглас за вработување на кандидат за позиција:
 
МЕРЧЕНДАЈЗЕР
 
РАБОТНИ ЗАДАЧИ / ОДГОВОРНОСТИ:
  • Врши посета на продажните места според претходно утврден рут план
  • Договара и одржува застапеност, изложеност на брендови и артикли
  • Врши проверка на залихите и роковите на производите на лагер и креира нарачки
  • Ги следи активностите на конкуренцијата во продажното место
  • Одговара за остварување на поставените цели и планови
  • Врши и други работи по налог на претпоставениот
 
ПОТРЕБНИ КВАЛИФИКАЦИИ:
  • Минимум ССС
  • Возачка дозвола Б категорија
  • Реон Скопје

 

Доколку сакате да бидете дел од тимот на Млекара Здравје Вашата биографија испратете ја  преку полето Брза Апликација со назнака МЕРЧЕНДАЈЗЕР.

Контакт телефон 076 346 764 
Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Продажба изнесува 22.310 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде