Vrabotuvanje.com - Продавачи (м/ж) - Скопје - МИАМ ГРУП ДОО
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Продавачи (м/ж)

Скопје

Рок за пријавување:

  • МИАМ ГРУП ДОО

Приказната за MIAM започна од љубов кон пекарството

Miam има потреба од следната работна позиција:

ПРОДАВАЧИ

ПОТРЕБНИ КВАЛИФИКАЦИИ:

  • Завршено средно образование
  • Претходно работно искуство ќе се смета за предност

ПОСАКУВАНИ СПОСОБНОСТИ И ВЕШТИНИ:

  • Организирана, мотивирана и стабилна личност
  • Одговорни за културен и пристоен однос со купувачите
  • Посветеност, педантност и темелност во извршување на работните обврски
  • Одговорност кон работните задачи и протоколи на работа

Аплицирајте електронски, со испраќање на Вашето CV преку полето
Брза Апликација!

​Ве очекуваме!

Контакт телефон: 071 229 764

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Продажба изнесува 22.310 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде