Vrabotuvanje.com - Оператори на уплатно место – Кичево - Кичево - МАКС БЕТ ДООЕЛ
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Оператори на уплатно место – Кичево

Кичево

Рок за пријавување:

  • МАКС БЕТ ДООЕЛ

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Продажба изнесува 22.310 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде