Vrabotuvanje.com - Возач на автобус со Д категорија - Куманово - ДЕТОИЛ ДОО
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Возач на автобус со Д категорија

Куманово

Рок за пријавување:

  • ДЕТОИЛ ДОО

 

ДЕТОИЛ ДОО Куманово
има потреба од вработување на

ВОЗАЧ НА АВТОБУС СО Д -КАТЕГОРИЈA
 

 
Кандидатите треба да ги исполнуваат следните услови:
  • Поседување возачка дозвола Д-категорија -активен возач
  • Работно искуство како возач на Автобус
 
Личен профил:
  • Одлични комуникациски вештини и способност за работа во тим, љубезност, трудољубивост, совесност
  • Одговорност во извршувањето на задачите и проактивен пристап кон работата.
  • Одговорна и лојална личност и позитивен став
  • Високо развиени аналитички и комуникациски способности
  • Упорност и насоченост кон остварување на резултати
  • Самоиницијативност при извршување на работните задачи
  • Способност за индивидуална и тимска работа
 
Доколку се исполнуваат бараните квалификации и компетенции потребно е кандидатите да испратат CV преку полето Брза Апликација или да се јават на телефонски број 075/289-790.
Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Сообраќај и Транспорт изнесува 24.623 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде