Vrabotuvanje.com - Практикант за архивско работење и дигитализација - Скопје - Инбох ДООЕЛ Скопје
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Практикант за архивско работење и дигитализација

Скопје

Рок за пријавување:

  • Инбох ДООЕЛ Скопје

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Административни професии изнесува 20.922 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде