Vrabotuvanje.com - Store manager/ менаџер на продажен салон - Скопје - БГ СТОР ДООЕЛ Скопје
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Store manager/ менаџер на продажен салон

Скопје

Рок за пријавување:

 • БГ СТОР ДООЕЛ Скопје

Друштво за трговија и услуги БГ СТОР ДООЕЛ Скопје има потреба од вработување 

STORE MANAGER/ МЕНАЏЕР НА ПРОДАЖЕН САЛОН

БГ СТОР ДООЕЛ  е новитет на македонскиот пазар кој ќе го донесе брендот B&G STORE за вашите најмили кој се наоѓа во центарот на градот. Во нашиот салон ќе можете да најдете СЕ за Вашето дете со квалитет кој зборува сам за себе. Освен детската колекција на  B&G STORE во нашиот салон ќе бидат застапени и познати брендови за детска програма.

Твоите работни обврски вклучуваат:

 • Комуникација со вработените
 • Контрола на изложените производи во салонот/ бутикот
 • Обука на вработените
 • Контрола за навремено менување на цените

Твојот профил треба да биде:

 • Имаш позитивен став;
 • Флексибилен си и спремен за учење;
 • Спремен си за работа во динамична средина;
 • Спремен си за тимска работа;
 • Имаш работно искуство на иста или слична позиција;
 • Имаш одлични комуникациски и продажни вештини;
 • Ориентираност кон клиенти и градење однос со потрошувачи;
 • Си мотивирана и стабилна личност;

Нудиме:

 • Едукација и обука во Турција за целиот процес, изглед на бутикот по светски стандарди.
 • Стимулативни примања;
 • Систем на наградување на успешните вработени.

Кандидатите кои ги исполнуваат горенаведените услови, своите професионални биографии можат да ги испратат преку Брзата Апликација.

Сите пристигнати биографии ќе се третираат со максимална доверливост.

Само кандидатите кои ќе влезат во потесен круг ќе бидат повикани на интервју.

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Менаџмент изнесува 39.113 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде