Vrabotuvanje.com - Медицинска сестра - Скопје - ХАНТЕРС ЛАЈФ
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Медицинска сестра

Скопје

Рок за пријавување:

  • ХАНТЕРС ЛАЈФ


Приватната установа за социјална заштита на стари лица ХАНТЕРС ЛАЈФ Петровец, има потреба од
 

Медицинска сестра

 

Работни услови:

  • Завршено средно медицинско образование
  • Задолжителна лиценца и работно искуство

Личен профил:

  • Лојална, мотивирана и стабилна личност
  • Одговорност, внимателност, љубезност


Заинтересираните кандидати можат да достават своја кратка биографија преку полето Брза Апликација или да не исконтактираат на телефонскиот број 078/897-929.

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Грижа (за деца, за постари лица...) изнесува 16.702 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде