Vrabotuvanje.com - Асистент во производство - Скопје, Куманово, Велес и Тетово - ВИТАЛИА Никола и др. доо
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Асистент во производство

Скопје, Куманово, Велес и Тетово

Рок за пријавување:

 • ВИТАЛИА Никола и др. доо

ВИТАЛИА Никола ДОО, лидер во производство на здрава храна поради зголемување на производните капацитети и отварање на нов погон за производство на барови, објавува слободно работно место на позиција:

Асистент во производство
 

Потребни квалификации:

 • Завршено средно образование
 • Дисциплина и мотивација
 • Спремност заработа во три смени
 • Организираност и одговорност

Работни обврски:

 • Почитување и придржување кон процедурите за производство
 • Работа со происводствена документација ( подготовка и контрола на истата )
 • Контрола на залихи и рокови на суровини во производство

Ви нудиме:

 • Платени патни трошоци
 • Обезбеден топол оброк
 •  К 15

Огласот се однесува и за Куманово, Велес и Тетово. Превозот од овие градови е организиран.

Доколку сте спремни да го прифатите да го прифатите предизвикот, испратете ни ја вашата кратка биографија (CV) преку полето Брза Апликација.

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Производство и Занаетчиство изнесува 24.798 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде