Vrabotuvanje.com - Месари во Супер Кит-Го (Гевгелија) - Гевгелија - КИТ-ГО ДООЕЛ
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Месари во Супер Кит-Го (Гевгелија)

Гевгелија

Рок за пријавување:

  • КИТ-ГО ДООЕЛ

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Продажба изнесува 22.310 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде