Vrabotuvanje.com - Магацински работник во паковно одделение - Скопје - Vrabotuvanje.com за клиентот
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Магацински работник во паковно одделение

Скопје

Рок за пријавување:

Работодавач: Vrabotuvanje.com за клиентот

 

ВРАБОТУВАЊЕ ОНЛИНЕ ДОО за свој клиент, објавува оглас за:

МАГАЦИНСКИ РАБОТНИК ВО ПАКОВНО ОДДЕЛЕНИЕ

Потребни квалификации:

  • Минимум ССС,
  • Претходно работно искуство ќе се смета за предност;
  • Способност за ракување со производи,
  • Оддржување на работниот простор;
  • Комуникативност и лојалност

Сите заинтересирани кандидати своите професионални биографии може да ги достават ​преку полето Брза Апликација.

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Магацинско работење и логистика изнесува 25.063 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде