Vrabotuvanje.com - Доставувач - Скопје - Vrabotuvanje.com за клиентот
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Скопје

Рок за пријавување:

Работодавач: Vrabotuvanje.com за клиентот

 

Извршител Павел Томашевски има потреба од
ДОСТАВУВАЧ

ПОТРЕБНИ КВАЛИФИКАЦИИ:

 • Поседување валидна возачка дозвола Б категорија, активен возач
 • Со или без работно искуство
 • Завршено средно образование

опис на работни задачи:

 • Врши навремена и точна испорака 
 • Води уредна евиденција на испратниците 
 • Води уредна евиденција на документацијата за возилото
 • Се грижи за техничката исправност и хигиена на возилото

лични карактеристики:

 • Одлични комуникациски вештини;
 • Самоиницијативност и посветеност на работата;
 • Одговорна, лојална и учтива личност;
 • Подготвеност за индивидуална и тимска работа;
 • Позитивен и проактивен пристап кон работата.

 

Вашето CV доставете го преку полето Брза Апликација.
Лице за контакт Илина 071 332-256 и 072 316-617.

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Сообраќај и Транспорт изнесува 24.623 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде