Vrabotuvanje.com - Администратор - секретарка - Скопје - Vrabotuvanje.com за клиентот
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Администратор - секретарка

Скопје

Рок за пријавување:

Работодавач: Vrabotuvanje.com за клиентот

 

Извршител Павел Томашевски има потреба од
АДМИНИСТРАТОР - СЕКРЕТАРКА

ПОТРЕБНИ КВАЛИФИКАЦИИ:

 • ССС
 • Со или без работно искуство
 • Одлично познавање на англиски јазик 
 • Познавање на работа со компјутери на Microsoft Office пакетот

опис на работни задачи:

 • Администратор за евиденција за работни часови на вработени
 • Архивирање на документи
 • Прием на странки

лични карактеристики:

 • Одлични комуникациски вештини;
 • Самоиницијативност и посветеност на работата;
 • Одговорна, лојална и учтива личност;
 • Подготвеност за индивидуална и тимска работа;
 • Позитивен и проактивен пристап кон работата.

 

Вашето CV доставете го преку полето Брза Апликација.
Лице за контакт Илина 071 332-256 и 072 316-617.

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Административни професии изнесува 20.922 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде