Vrabotuvanje.com - Техничко обезбедување - мониторинг - Скопје - Octopus Security Group
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Техничко обезбедување - мониторинг

Скопје

Рок за пријавување:

 • Octopus Security Group


 Имаме потреба од
 
Техничко обезбедување - мониторинг

Потребни квалификации:

 • Минимум ССС/ВСС– завршено средно или високо образование ќе се смета како предност
 • Работно искуство од минимум 2 години на иста позиција ќе се смета како предност
 • Познавање на МS Office програма и работа со компјутер
 • Возачка дозвола Б – категорија (активен возач)

Опис на работни обврски

 • Мониторинг
 • Изготвување извештаи за извршена работа
 • Дојава во случај на проблем
 • Работа во смени
 • Почетна плата 24.000мкд

Дополнителни квалификации:

 • Одлични комуникациски вештини
 • Одговорна, мотивирана и стабилна личност;
 • Способност за индивидуална и тимска работа;

Кандидатите кои ги исполнуваат горенаведените услови и сакаат да бидат дел од нашиот тим треба да достават кратка биографија (CV) со наведување на позицијата за која аплицираат преку полето Брза Апликација.

Контакт телефон 070/417-622
Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Сигурност и заштита изнесува 22.035 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде