Vrabotuvanje.com - Дистрибутер - Скопје - Скопје - БАКО НУТС
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Дистрибутер - Скопје

Скопје

Рок за пријавување:

 • БАКО НУТС
 • Адреса: Качанички пат бр.17,Визбегово, 1000 Скопје

“БАКО”, претпријатие кое се занимава со производство, преработка, пакување и продажба на апетисани, семиња, зачини, корфнлекс... има потреба да вработи:
 

дистрибутер - скопје

 

 

Потребни квалификации:

 • Минимум завршено средно образование
 • Со претходно работно искуство
 • Возачка дозвола

Основни работни задачи:

 • Следење на писмени и усни инструкции за производниот процес
 • Запазување на стандардите од спецификациите за работа и преземање на безбедносни мерки при работата
 • Вршење на други сродни задачи

Очекувани способности и вештини:

 • Одлични организациски вештини
 • Самоиницијативен, снаодлив и тимски работник
 • Одлични комуникациски и презентациски вештини
 • Аналитички способности, упорни и енергични
 • Амбициозност и мотивираност, со желба за континуирана надградба
 • Позитивен пристап


Кандидатите кои ги исполнуваат горе наведените критериуми треба да испратат CV преку полето Брза Апликација со назнака "Оператори на машини за пакување" . Ќе бидат контактирани само потесно избраните кандидати.

 

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Сообраќај и Транспорт изнесува 24.623 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде