Vrabotuvanje.com - Мајстор за дражирање, чоколадирање јатки - Скопје - БАКО НУТС
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Мајстор за дражирање, чоколадирање јатки

Скопје

Рок за пријавување:

  • БАКО НУТС
  • Адреса: Качанички пат бр.17,Визбегово, 1000 Скопје

“БАКО”, претпријатие кое се занимава со производство, преработка, пакување и продажба на апетисани, семиња, зачини, корфнлекс... има потреба да вработи:
 

Мајстор за дражирање, чоколадирање јатки

 

 
Потребни квалификации: 
  • Минимум средно образование;
  • Предност имаат лицата со работно искуство на иста или слична позиција или завршено образование од областа на слаткарство.
Задачи: 
  • Дражирање и чоколадирање на јатки;
  • Извршување на работни задачи поврзани со секојдневното функционирање.


Кандидатите кои ги исполнуваат горе наведените критериуми треба да испратат CV преку полето Брза Апликација со назнака "Мајстор за дражирање, чоколадирање јатки" . Ќе бидат контактирани само потесно избраните кандидати.

 

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Магацинско работење и логистика изнесува 25.063 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде