Vrabotuvanje.com - Мајстор за локум - Скопје - БАКО НУТС
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Мајстор за локум

Скопје

Рок за пријавување:

  • БАКО НУТС
  • Адреса: Качанички пат бр.17,Визбегово, 1000 Скопје

“БАКО”, претпријатие кое се занимава со производство, преработка, пакување и продажба на апетисани, семиња, зачини, корфнлекс... има потреба да вработи:
 

Мајстор за локум

 

 
Потребни квалификации: 
  • Минимум средно образование;
  • Предност имаат лицата со работно искуство на иста или слична позиција или завршено образование од областа на слаткарство.
Задачи: 
  • Подготовка на локум;
  • Извршување на работни задачи поврзани со секојдневното функционирање.

Кандидатите кои ги исполнуваат горе наведените критериуми треба да испратат CV преку полето Брза Апликација со назнака "Мајстор за локум" . Ќе бидат контактирани само потесно избраните кандидати.

 

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Магацинско работење и логистика изнесува 25.063 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде