Vrabotuvanje.com - Администратор за осигурување - Скопје - ОБД Премиум Иншуренс
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Администратор за осигурување

Скопје

Рок за пријавување:

 • ОБД Премиум Иншуренс

Поради зголемениот обем на работа, распишуваме оглас за работа за работна позиција:

Администратор за Осигурување (1 Извршител)

Работни задачи:

 • Продажба на сите производи од животното и неживотното осигурување,
 • Подготовка на понуди за клиенти,
 • Наплата, благајна, архивирање на документи

Потребни квалификации:

 • Високо развиени комуникациски способности
 • Тимска работа
 • Позитивен став
 • Подготвеност за преземање одговорност и работа во динамични услови
 • Предност ќе имаат кандидатите коишто имаат лиценца за осигурителен брокер

ОБД Премиум Иншуренс АД Скопје овозможува:

 • основна плата
 • Најдобар систем на наградување,
 • Платена стручна обука,
 • Можност за напредување,
 • Континуирана стручна поддршка


Со надеж да станете дел од нашиот професионален тим, Вашата кратка биографија може да ја испратите преку полето Брза Апликација
 

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Останато изнесува 22.029 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде