Vrabotuvanje.com - Македонците се уште недоверливи кон вакцините:Само 21% би се вакцинирале без двоумење
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Македонците се уште недоверливи кон вакцините:Само 21% би се вакцинирале без двоумење

Актуелно

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде