Vrabotuvanje.com - 48-годишна жена по 10-ти пат се искачи на Монт Еверест
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

48-годишна жена по 10-ти пат се искачи на Монт Еверест

Занимливости

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде