Vrabotuvanje.com - Поради недостиг на персонал на аеродромот Schiphol, Ер Србија ќе мора да го намали бројот на патници од Амстердам
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Поради недостиг на персонал на аеродромот Schiphol, Ер Србија ќе мора да го намали бројот на патници од Амстердам

Актуелно

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде