Vrabotuvanje.com - Во понеделиник прекин на сообраќајот на патниот правец Ветуница – мост на река Блидеш
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Во понеделиник прекин на сообраќајот на патниот правец Ветуница – мост на река Блидеш

Актуелно

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде