Vrabotuvanje.com - Интервју со Анкица Синадинова Базерко: “Во БИОТЕК се трудиме вработените да го дадат својот максимум но и ние како компанија го даваме својот максимум за вработените.“
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Интервју со Анкица Синадинова Базерко: “Во БИОТЕК се трудиме вработените да го дадат својот максимум но и ние како компанија го даваме својот максимум за вработените.“

Успешни приказни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде