Vrabotuvanje.com - Teleperformance во Скопје: Глобален кол центар вработува стотина кандидати кои зборуваат германски јазик
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Teleperformance во Скопје: Глобален кол центар вработува стотина кандидати кои зборуваат германски јазик

Актуелно

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде