Vrabotuvanje.com - Има само 17 години, а веќе одби работа во Microsoft и понуда од 8 милиони долари
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Има само 17 години, а веќе одби работа во Microsoft и понуда од 8 милиони долари

Актуелно

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде