Vrabotuvanje.com - Објавена е листата на граѓани кои ќе добијат по 6.000 денари за поттик на домашниот туризам
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Објавена е листата на граѓани кои ќе добијат по 6.000 денари за поттик на домашниот туризам

Актуелно

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде